4 грудня 2015 року, напередодні Дня Збройних Сил України Сарненська Військова частина А-0153 гостинно відчинила двері для всіх бажаючих. Уже не вперше наші друзі і шефи військовослужбовці, на чолі із командиром частини полковником Олександром Сварицевичем, запрошують вихованців школи до себе в гості.

  

     Військовослужбовці доставили у військову частину власним автобусом 33 виихованці школи у супроводі заступника директора з виховної роботи Олени Новак і соціального педагога Марини Бортнік. Екскурсанти розглядали важку артилерію, виставлену на плацу - гармати-гаубиці, БТРи, автомати та безліч іншого озброєння. Давид Данильченко приміряв на себе бронежилет і шолом, а Євгенію Кудіну зацікавила індивідуальна аптечка. Вона навіть спробувала накласти джгут. Заступник командира ... Читати далі »

Переглядів: 415 | Додав: znz_chydel | Дата: 13.12.2015 | Коментарі (0)

19 листопада 2015 року приємно порадували вихованців КЗ "Чудельська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №1 І-ІІ ст." гості, добрі друзі, а саме дитяче козацьке товариство Володимиреччини "Пагін" на чолі з його головним отаманом Михайлом Михайловичем Пікторовим та підприємці-благодійники Володимирецького району.

  

Унікальність цієї людини полягає у тому його повсякденному принципі - долати свій життєвий шлях босим, таким чином підтримуючи та пропагуючи здоровий спосіб життя.

Організація "Пагін" влаштувала для дітей яскраві спортивні змагання з використанням незвичайного спортивного інвентаря. Командний дух учасників підтримували вболівальники - учні школи. Крім позитивного настрою, шалених емоцій всі вихованці ще й отримали у подарунок солодощі та іграшки, а команди були нагороджені творчими подарунками.

... Читати далі »

Переглядів: 457 | Додав: znz_chydel | Дата: 13.12.2015 | Коментарі (0)

     14 листопада 2015 року 70 вихованців нашої школи разом із своїми вихователями відвідали гастрольну програму "У світі тварин" цирку-шапіто "Кураж", який приїхав у м.Сарни.

  

     Діти спостерігали за цікавою програмою за участю циркових артистів різних жанрів, а також дресированих тварин, серед яких були поні, ведмідь, верблюд, собачки, котики, крокодил, лама, сокіл, анаконда, пітони, черепахи, лисиця, папуга, голуби, дикобраз, ворони, цапи і пелікан. А ще учні брали участь у смішних конкурсах та забавах разом із веселим клоуном Леликом.

     Шоу, яке на благодійних засадах подарували дітям школи-інтернату ПП Продюсерський центр "Гастролі в Україні" і адміні ... Читати далі »

Переглядів: 441 | Додав: znz_chydel | Дата: 13.12.2015 | Коментарі (0)

13 листопада 2015 року учні 4 класу разом із вчителем-класоводом Орешко Світланою Григорівною і соціальним педагогом Бортнік Мариною Петрівною побували на екскурсії у Державній пожежній рятувальній частині - 8 м.Сарни.

  

Екскурсію для дітей провів командир відділення третього караулу Гапкін Руслан Миколайович. Учні прослухали профілактичну бесіду щодо запобігання виникнення пожеж, побачили як і в яких умовах працюють пожежники-рятувальники, а також приміряли форму МНСників і ознайомились із пожежним транспортом та обладнанням. Наприкінці діти подякували усім працівникам частини за незабутню і пізнавальну екскурсію. А на запитання: "Що вам найбільше сподобалось?", усі зізнались: "Можливість посидіти за кермом пожежної машини!"

Переглядів: 492 | Додав: znz_chydel | Дата: 13.12.2015 | Коментарі (0)