Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового Року. Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрії, святковий настрій - із такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято.
Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Всі люди в душі є мрійниками. Кажуть, якщо в Новий рік загадати бажання воно обов'язково здійсниться. Існує думка: як зустрінешсвято Нового Року так його іпроведеш.
Не обминув радісний, святковий настрій і Чудельську спеціальну школу 1 І – ІІ ступенів.Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються кожну секунду. ... Читати далі »

Переглядів: 353 | Додав: znz_chydel | Дата: 27.01.2020 | Коментарі (0)

Кожен із нас дуже полюбляє новорічні і Різдвяні свята, бо саме вони знову роблять нас дітьми. И саме новорічні свята и свято Миколая є найбільш бажаними і улюбленими для всіх дітлахів, в тому числі і для учнів Чудельської спеціальної школи №1.

З усвідомленням того, що найбільша цінність різдвяних та новорічних свят – це віддані та отримані любов, турбота та увага, а подарунки є лише приємним додатком до них - школа зустріла безліч гостей та давніх друзів. Солодощами , смачними домашніми пиріжками та мандаринами частували діток прихожани Церкви віри Євангельської з Більської Волі, прихожани Церкви МП Іверської Божої матері, місія «Братерство без кордонів» з Хомичем В ... Читати далі »

Переглядів: 349 | Додав: znz_chydel | Дата: 27.01.2020 | Коментарі (0)