Людина - найвищий продукт земної природи. Але для того, щоб насолоджуватися скарбами природи, людина має бути здоровою, сильною та розумною. І.Павлов.

     Здоров'я дітей - найцінніше надбання цивілізованого суспільства. Воно створює фізичний, духовний, соціальний, інтелектуальний та фізичний базис країни.

     Школа - це місце, де дитина проводить значну частину часу. Тому саме школа має великі можливості у здійсненні ряду заходів із питань збереження здоров'я. Саме тому з 11 по 18 жовтня 2015 року в школі був проведений Тиждень здоровозберігаючих технологій.

     Відповідно до тематики Тижня в комплексі були проведені заходи:

- загальношкільна лінійка, присвячена відкриттю тижня;

- конкурс на кращий учнівський малюнок на тему "Твоє життя - твій вибір";

- туристичний похід учнів 9-х класів до лісового масиву Страшівського лісниц ... Читати далі »

Переглядів: 630 | Додав: znz_chydel | Дата: 26.10.2015 | Коментарі (0)

 День захисника України - свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. З 2015 року указом президента Петра Порошенка є державним святом і неробочим днем. Свято встановлено з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу.

     Жіноча половина колективу разом із дітьми теж вирішили привітати свій, хоч і невеликий, чоловічий колектив. Саме тому напередодні цього свята 13 жовтня у стінах шкільного клубу відбувся святковий концерт-привітання чоловіків. Гарною традицією для нас стало запрошувати на шкільні свята наших друзів-спонсорів, тому гостями на концерті стали наші шефи - командир військової частини м.Сарни, полковник Олександр Сварицевич, разом з учасниками бойових дій ... Читати далі »

Переглядів: 439 | Додав: znz_chydel | Дата: 17.10.2015 | Коментарі (0)

     

      Щорічно, в першу неділю осіннього місяця жовтня, ми маємо гарну можливість привітати з професійним святом усіх працівників освіти.  Досить важко недооцінити той вклад, який внесли у становлення та розвиток особистості кожного з нас вихователі і вчителі. Завдяки копіткій праці кожного з них, діти залучаються до процесу пізнання цього світу, зростають людьми з високими моральними принципами.

      Тож наша школа-інтернат не стала винятком і 1 жовтня, традиційно, напередодні професійного свята у закладі відбувся урочистий концерт до Дня працівників освіти. На сцені шкільного клубу цього дня лунали поздоровлення з уст дітей та директора школи Мельник Надії Миколаївни. Найкращим педагогам, а саме Ковпак Галині Петрівні та Царук Антоніні Василівній уроч ... Читати далі »

Переглядів: 387 | Додав: znz_chydel | Дата: 17.10.2015 | Коментарі (0)

Цей захоплюючий світ математики...фізики...інформатики.. З 24 по 28 листопада 2014 року коридорами школи проходив тиждень математики, фізики та інформатики. Протягом цих днів учні школи дізналися багато цікавого, захоплюючого та несподіваного про світ цих наук. 24 та 25.11.14 - розумники старших класів змагалися у Олімпіадах з фізики та математики. 26.11.14 - день відкритих дверей, в рамках якого пройшли два відкритих уроки: геометрія у 8 класі, фізика у 9 класі. Особливістю цих уроків було використання наочних матеріалів, мультимедійної дошки та ППЗ (сучасний електронний мультимедійний підручник). Інтерес учнів до уроку був особливий, бо саме сучасні технології допомогли засвоїти новий матеріал з легкістю. 27.11.14 - пройшла "Година веселої фізики та математики". Цей загальношкільний захід з гумором заставив учнів поглянути на складні елементи, теореми та закони цих наук. 28.11 – Інтелектуальні змагання з інформатики між 5 та 9 класами - "Перший мегабайт". Як не дивно, але свої занн ... Читати далі »
Переглядів: 428 | Додав: znz_chydel | Дата: 06.12.2014 | Коментарі (0)

Сьогодні, 9 листопада, День української писемності та мови - свято рідної мови. Першим до нас приходить слово... З колисковою материнською піснею, тихою казкою, доброю ласкою.Дитина спинається на ноги, пізнає за день десятки нових слів, звучних та красивих: сонечко, квітка, вода, трава... Світ - мов казка. І пізнаємо ми його за допомогою слова. За допомогою слова відкриваємо таємничість і складність інших наук: географії, історії, біології, фізики, математики... Особливу увагу щороку цій даті приділяють вчителі українськоі мови та літератури. В цьому році був проведений тиджень української писемності та мови. Велику кількість інформації учні засвоїли працюючи над оформленням стінгазет; був проведений диктант "Національної єдності" - де свою філологічну грамотність показали учні з 5 по 9 класи. А на сцені шкільного клубу вкотре пройшов загальношкільний захід "Краса і сила українського слова".
Переглядів: 414 | Додав: znz_chydel | Дата: 06.12.2014 | Коментарі (0)

Восени ми відзначаємо День працівників освіти – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. Кожен з нас згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, є старшим другом і порадником, кому учні зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами. Свято "Що в імені твоїм...", приурочене усім педагогам, завжди у стінах нашого закладу проходить з особливою яскравістю і дитячою любов"ю. Вихованці школи від 1 до 9 класу готували свої оригінальні вітання для педагогів, і вкотре приємно їх здивували. Хореографічна студія "Любава", ансамбль"Веселі нотки", читці та декламатори дитячої поезіїі (учні 1-2 класів). Також родзинкою свята стала виставка робіт учнів "Дари щедрої осені", де діти втілили у життя справжні казкові сюжети, використовуючи лише природні матеріали лісу. Окремими грамотами обласного управління освіти та школи за сумлінну працю та вклад у навчально-виховний процес були нагороджені педагоги та техпрацівники. Ми ... Читати далі »
Переглядів: 356 | Додав: znz_chydel | Дата: 06.12.2014 | Коментарі (0)

Навчання та вихованя учня у спеціальному закладі - особливо важливий і відповідальний період у житті дитини. Саме вихователь формує особистість дитини, і закладає основи здоров'я. Благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини. За допомогою своїх вихователів учні пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину. Цього року вперше у стінах нашої школи ми започаткували добру традицію, а саме святкування Дня вихователя. 27 вересня - вихователі нашої школи взяли участь у спортивно-розважальному змаганні. Дві команди вихователів "Бджоли" та "Бензопила" змагалися між собою у спритності, швіидкості, гуморі. Вони дійсно змогли побувати на місці своїх вихованців і згадати свої яскраві шкільні роки. Вихованці активно вболівали за своїх наставників і отримали масу задоволення, подивившись на дорослих іншими очима. Ми вітаємо зi святом всіх вихователів нашого закладу, які в ... Читати далі »
Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 410 | Додав: znz_chydel | Дата: 06.12.2014 | Коментарі (0)

Ось і відбувся наш перший урок 2014 навчального року, що об’єднав сьогодні тисячі українців! Попереду не проста, але цікава робота – це навчання. І кожен з учасників цього процесу має працювати на совість. Бо настали такі часи, коли це особливо важливо. Треба чесно віддавати Батьківщині всі свої зусилля, якщо ми хочемо жити добре… На жаль, нинішнє Свято Знань затьмарює наша спільна біда – тривають бої, гинуть співвітчизники, наші патріоти… Не в усіх школах пролунав Перший дзвінок. Деякі школи зовсім зруйновані, в деяких немає кого навчати, бо діти поїхали туди, де не стріляють… Ми віримо, що ті учні, котрі прийшли до рідного навчального закладу, приймуть тепло, і стануть друзями нові однокласники та колеги. Сьогодні ми вдячні всім педагогам – тим, хто долучився до розробки уроку й особливо тим творчим учителям і учням, які поділилися своїми думками і патріотичним настроєм.
Переглядів: 398 | Додав: znz_chydel | Дата: 06.12.2014 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 7 8 9