18:48
Дай, Боже, сили нашим солдатам!

     4 грудня 2015 року, напередодні Дня Збройних Сил України Сарненська Військова частина А-0153 гостинно відчинила двері для всіх бажаючих. Уже не вперше наші друзі і шефи військовослужбовці, на чолі із командиром частини полковником Олександром Сварицевичем, запрошують вихованців школи до себе в гості.

  

     Військовослужбовці доставили у військову частину власним автобусом 33 виихованці школи у супроводі заступника директора з виховної роботи Олени Новак і соціального педагога Марини Бортнік. Екскурсанти розглядали важку артилерію, виставлену на плацу - гармати-гаубиці, БТРи, автомати та безліч іншого озброєння. Давид Данильченко приміряв на себе бронежилет і шолом, а Євгенію Кудіну зацікавила індивідуальна аптечка. Вона навіть спробувала накласти джгут. Заступник командира по виховній роботі Віктор Слободян розповів усім зацікавленим про можливості та характеристику зброї. В свою чергу діти на знак подяки вручили солдатам малюнки-обереги та вишивку.

     Господарі святкового заходу організували для дітей солдатський обід, а ще дали солодощі в дорогу. З впевненістю можемо сказати, що ця цікава екскурсія стала однією із найяскравіших сторінок нашого шкільного життя.

  

  

     

Переглядів: 416 | Додав: znz_chydel | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar