17:17
Долає свій життєвий шлях босоніж...

19 листопада 2015 року приємно порадували вихованців КЗ "Чудельська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №1 І-ІІ ст." гості, добрі друзі, а саме дитяче козацьке товариство Володимиреччини "Пагін" на чолі з його головним отаманом Михайлом Михайловичем Пікторовим та підприємці-благодійники Володимирецького району.

  

Унікальність цієї людини полягає у тому його повсякденному принципі - долати свій життєвий шлях босим, таким чином підтримуючи та пропагуючи здоровий спосіб життя.

Організація "Пагін" влаштувала для дітей яскраві спортивні змагання з використанням незвичайного спортивного інвентаря. Командний дух учасників підтримували вболівальники - учні школи. Крім позитивного настрою, шалених емоцій всі вихованці ще й отримали у подарунок солодощі та іграшки, а команди були нагороджені творчими подарунками.

Дякуємо Михайлу Михайловичу Пікторову та керівнику благодійної фундації "Пагін милосердя"  Леоніду Івановичу Усу за спортивний дух та гарний настрій, і солодкий день нашого шкільного життя.

  

Переглядів: 458 | Додав: znz_chydel | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar