16:33
Новорічний ранок 2020

Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового Року. Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрії, святковий настрій - із такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято.
Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Всі люди в душі є мрійниками. Кажуть, якщо в Новий рік загадати бажання воно обов'язково здійсниться. Існує думка: як зустрінешсвято Нового Року так його іпроведеш.
Не обминув радісний, святковий настрій і Чудельську спеціальну школу 1 І – ІІ ступенів.Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються кожну секунду. Всі дошкільнятка та старші учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка"Баба Яга та казкова компанія" з Дідом Морозом, Снігуронькою, Ягою, Царицею Зимою, Кощеєм, Гномиком, Кікіморою, Феями, Сніговиками та чарівницями , що творили казку з мильних бульбашок.
Діти отримали багато незабутніх вражень та позитивних емоцій, показали свої таланти під час виступів.
Наші "педагогічні таланти" в ролі Баби Яги на чолі та Кощея створили справжню казку для дітей. Кікімора і Гном покорили всіх своїми кумедними образами, справедлива Зима елегантністю.
Запальні танці від всієї казкової компанії педагогів були родзинкою свята. Також дякуємо студії свят "Коко" за чарівну феєрію з мильних бульбашок. Дякуємо Вам ви справжні чарівники
Колектив нашої школи вітає всіх з Новим роком. Вірте в чудеса, адже вони поряд з нами. Творіть добро, і хай Господь Бог сторицею віддячить Вам за це.

Переглядів: 353 | Додав: znz_chydel | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar