16:33
Свято Миколая 2019

Кожен із нас дуже полюбляє новорічні і Різдвяні свята, бо саме вони знову роблять нас дітьми. И саме новорічні свята и свято Миколая є найбільш бажаними і улюбленими для всіх дітлахів, в тому числі і для учнів Чудельської спеціальної школи №1.

З усвідомленням того, що найбільша цінність різдвяних та новорічних свят – це віддані та отримані любов, турбота та увага, а подарунки є лише приємним додатком до них - школа зустріла безліч гостей та давніх друзів. Солодощами , смачними домашніми пиріжками та мандаринами частували діток прихожани Церкви віри Євангельської з Більської Волі, прихожани Церкви МП Іверської Божої матері, місія «Братерство без кордонів» з Хомичем Володимиром Пилиповичем та Хомичем Олександром , прихожани Покровського собору м.Дубровиця.

Кравчук Леонід та Кравчук Марія Леонідівна з гуртовні «Маркос» передали дітям чудові новорічні гірлянди, іграшки та необхідні побутові речі, подарували 3-х метрову красуню-ялинку. Байкери м Сарни привезли в заклад одяг, а підприємці м.Дубровиця Гордієва Галина та Ляшко Олена взуття, книжки, цукерки, ігри та канцтовари подарували.

Щирі слова подяку хочеться сказати працівникам МРЕО м.Сарни за проплачені квитки колективу пересувного цирку м. Днепр, який показав своє чарівне дійство дітям та дорослим в шкільному клубі 3 грудня цього року.

А як же діляться своїм щастям діти? Звичайно, через спів! А коли йде мова про колядки, то щирі і теплі дитячі посмішки та сяючі очі гарантовано! И вони сяяли зірочкам під чудовий концерт студентів Сарненського педагогічного коледжу. Також кожний учень отримав від гостей солодкий дарунок. А діти щиро дякували Костюкевич Людмилі Валентинівні та ансамблю «Калинка» оплесками.

«Миколай є примір, як ми повинні один одному допомагати, робити добро один одному. І в цей день ми засвідчуємо переконання, що треба всім потребуючим допомогти, що треба ближнім нашим людям робити якусь приємність також. Так, як ми даємо даруночки дітям, так даємо даруночки і старшим – як свого роду символ доброти. Це для того, щоб діти чи старші сказали «дякую» і відчули, що хтось їх любить» - говорив Блаженніший Любомир Гузар. І саме з такими думками заклад вкотре відвідали група молодих підприємців під керівництвом Юрія Клещевникова та подарували кожній дитині великий подарунок та велику любов.

Справжнім щастям сяяли очі вихованців школи під час зустрічи з підприємцями м. Сарни під керівництвом Рудьковського Володимира 18 грудня.

Молодші учні закладу із захопленням виготовляли пряники, учні 5-7 класів робили новорічні іграшки та іграшки-лізуни, а старшокласники помірялись силами у грі у футбол із справжніми пофесійниим футболістами команди « Маяк » . Після майстер-класів діти частувались смачними піцами та колою , робили світлини з гостями та футболістами.

За це дякуємо всіх, хто долучився до цієї акції, а особливо Яну Клеваці, Мичці Сергію, Леву Сінадзе, Стахову Андрію, Шаламаю Дмитру, Ващік Лідії, Бакунець Марії, Олені та Анатолію Рудьковським, Галині та Вадиму Рудьковським, Шапірко Андрію, Махиніч Юрію, Антонюку Антону, Жабчик Адріані, Шевчук Юлії, Тищук Тетяні, Годунко Наталії, Момотюк Аллі, Жабчик Юлії, Шпак Софії, Марковій Анні, Грицюк Наталії, Арзуманян Иарії, Капанюк Олексію, Олесійовець Вадиму, Чмуневичу Павлу, Аврамишину Роману, Зубчук Олександру, Бойчук Тетяні, Радиш Едгару, Синюзі Маряні, Чмуневичу Руслану, Одейчуку Роману, Валько Володимиру, Чмуневичу Григорію, родині Тутук, керівництву СЗМТК, Крушельтницькому Богдану, учням Сарненського ліцею та Сарненської гімназії.

Діти довго і старанно готувались до свята Миколая и воно вдалося, було добрим, веселим. Віра малих дітей в чудеса св. Миколая запалила добром і радістю всіх і дорослі на мить стали дітьми. Дівчата-ангели на втіху всім ввели до залі св. Миколая. Шановний гість під пісню „Ой, хто, хто Миколая любить“ йшов з подарунками до сцени. Малята запевняли його у своїх навчальних успіхах, у чемності, старанні, у щоденній молитві.

Після свята всі учні школи отримали омріяні подарунки від працівників Рівненської атомної електростанції, які завжди дарують закладу дорогі і такі необхідні речі, а дітям - справжню радість. Від усього серця дякували діти військовослужбовцям та працівникам військової частині А-0153,особливо командиру Сварицевичу Олександру Гнатовичу та заступнику командира Слободзяну Віктору Леонідовичу , які ніколи не стоять осторонь проблем школи, завжди приходять на допомогу і зараз,в такі складні часи для країни, знайшли час та можливість приїхати в школу на свято Миколая і подарувати учням закладу цифровий фотоапарат.

Діти на згадку про цей чудовий день пригощали всіх гостей медовими пряниками, які вони зробили власноруч, а директор школи, Мельник Надія Миколаївна, вручала гостям шкільні подяки – «Добре серце» та ікони і картини ручної роботи членів гуртка «Умілі руки» під керівництвом Павлюк Тетяни Миколаївни.

Саме з усмішкою на вустах пригадуємо ці незабутні дні співів, вражень та вітань. Віримо, що ці спогади зігріватимуть і вас, і нас цілий рік.

А всім добрим посланцям Святого Миколая, разом з вітаннями з наступаючими святами Нового року та Різдва Христового, хочемо побажати Божого благословення, міцного здоров’я, радості, натхнення, успіхів у всіх справах, родинного затишку, благополуччя, мира у нашій державі та здійснення мрій!

Переглядів: 349 | Додав: znz_chydel | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar